Netflix VPN Unlocator Polska

To naprawdę proste i wymaga wykonania tylko kilku kroków. Wszystko będzie działać w przeciągu 5 minut.

How to watch American Netflix in Poland

Oto co musisz zrobić:

  • Załóż konto Unblock-Us tutaj – oferujemy darmową wersję próbną, dzięki czemu możesz upewnić się, że wszystko działa jak powinno
  • Użyj konta Unblock-Us do ustanowienia połączenia internetowego – tak jakby pochodziło z terenu USA
  • Zarejestruj się na Netflix – portal ten także oferuje darmową wersję próbną, więc i tu możesz sprawdzić czy odpowiada Ci ta usługa
  • Ciesz się materiałami Netflix na swoim komputerze PC, Mac, Apple TV,  PS3, Xbox 360,iPhone, iPad, Android i wielu innych urządzeniach!

To naprawdę proste.

Oto bardziej szczegółowy opis pokazujący co należy zrobić

Kluczem do działania jest tutaj VPN, co oznacza wirtualną sieć prywatną (z ang. Virtual Private Network). Nazwa może wydawać się skomplikowana, ale sam sposób jest prosty w użyciu. Dzięki temu możesz uruchomić Netflix w swoim domu w ciągu 5 minut! Dokładnie rzecz biorąc rejestrujesz się w usłudze VPN (której ceny zaczynają się od 5 dolarów miesięcznie!). Następnie łączysz się z nią ze swojego komputera, a VPN sprawia, że Twoje połączenie wygląda jak pochodzące z terenu USA, dzięki czemu możesz ominąć restrykcje Netflix.

 

Sugeruję użyciu usługi VPN, z której zresztą sam korzystam – Unlocator – jest świetna i nigdy nie miałem z nią problemu. Tak naprawdę nie jest to VPN, ale raczej usługa przekierowująca DNS. W każdym razie nie ma znaczenia jak się to nazywa, dopóki możesz zyskać dostęp do materiałów, które Cię interesują! A ta usługa zapewni Ci to.

netflix vpn Polska